درباره ما

ما با طراحی بیش از 500 وب سایت، در فرآیند طراحی سایت بر اساس تجربه 13 ساله خود، تعامل بین برند شما و مشتریانتان را از طریق طراحی UX، طراحی گرافیک و استراتژی های محتوایی ایجاد می کنیم. ما طراحی سایت شما را با هدف گذاری مشخصی انجام می دهیم و تجربه و دانش فنی ما در طراحی سایت نتیجه چشمگیری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

داستان ما

هر شرکتی داستان شکل گیری منحصر به فرد خودش را دارد که می تواند شنیدنی باشد. در ابتدا در سال 83 در دفتر کوچکی در میدان رسالت، توسط برادران اصغری راه اندازی شد و با سرعت مناسبی شروع به رشد کرد و امروز بعد از فراز و نشیب های فراوان تحت نام تجاری فن آوران اطلاعات هوبر خدمات و محصولات متنوعی را در حوزه نرم افزاری ارائه می دهد. برخی از خدمات و محصولات ما: - سیستم مدیریت محتوا، پرتال و فروشگاه اینترنتی زانیکس - سامانه مدیریت مجتمع سما - نرم افزار راه اندازی باشگاه مشتریان مانی بن - سامانه مدیریت و نگهداری پل های شهری - خدمات دامنه و میزبانی وب

داستان ما

ارزشهای ما

اعتماداعتماد

ما به همه چیز به دید مثبت نگاه می کنیم. این دید در روابط بین همکاران و مشتریانمان نمود پیدا می کند. نتیجه این اعتماد، آرامش در کار است که این آرامش را به مشتریان خود هم منتقل می کنیم.

احتراماحترام

به احترام متقابل بین خود و مشتری از صمیم قلب اعتقاد داریم و به آن پایندی ام و ارزش های مشتری و کسب و کارش برای ما محترم است. از طریق این احترام مشتری را به خود وفادار می کنیم.

صداقتصداقت

صداقت در کار نیز مانند اعتماد در وحله اول آرامش را به همراه دارد و آرامش حاصل باعث می شود نتیجه کار برای ما و مشتری رضایت بخش تر باشد.

دوستیدوستی

ما به ارائه خدمات استثنایی و شخصی به مشتریان خود افتخار می کنیم. ما به دنبال ایجاد روابط کاری دوستانه و طولانی مدت با مشتریان خود هستیم.

عطش پیشرفتعطش پیشرفت

ما هرگز به وضعیتی که در آن قرار داریم راضی نمی شویم و برای یادگیری و پیشرفت بی مهابا تلاش می کنیم و همواره می خواهیم کار خود را بهتر از قبل انجام دهیم.

چشم انداز

در طراحی سایت، به دنبال آن هستیم که ابزاری در اختیار مشتریان خود قرار دهیم که بتوانند با آن به سادگی کار کنند و با سادگی کسب و کار خود را توسعه دهند. نرم افزار زانیکس به همراه تجربه ما در مباحث سئو و دیجیتال مارکتینگ و طراحی در این راه به شما کمک خواهد کرد.

پروژه های ما

با پروژه های نرم افزاری ما بیشتر آشنا شوید